Firma Eğitim İş Birliği Protokolü Özel

Değerli Yetkililer,

Geleceğimizi ellerine bırakacağımız çocuklarımızın eğitiminde önemli basamaklardan olan okul öncesi eğitime olanak, indirim ve katkılarımız hakkında bilgi verdiğimiz yazımızı okumanız ve bölgemizdeki temsilcileriniz/yetkilileriniz ile paylaşarak yönlendirmeniz için birkaç dakika ayırmanızı ve yazının tamamını okumanızı rica ediyoruz.  

Sedagrup Eğitim Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, ilköğretime kayıt yaşını doldurmamış 3-6 yaş arası çocuklar için İzmir İli Dikili İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No: 115 adresinde bulunan 79 adet tam gün öğrenci kapasiteli, yapı ve iskân ruhsatı eğitim kurumu olan, 4 katlı ve bahçeli modern binamızda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Mucit Çocuklar® Anaokulu adıyla Okul Öncesi Eğitim hizmeti vermekteyiz.

Anaokulumuzda T.C. Sağlık Ve T.C. Milli Eğitim Bakanlıklarının önerdiği Covid-19 Pandemisine karşı tüm tedbirler eksiksiz uygulanarak yüz yüze eğitim/ öğretim için gerekli izin/onaylar alınmış gerektiğinde uzaktan eğitim için de tüm olanaklar sağlanmıştır.

Çalışma saatlerimiz çalışanlarınız için uygun şekilde ayarlanabilir.

Hizmetlerimiz arasında düzenli, sağlıklı, verimli eğitim ve yemek (sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeği), kitap-kırtasiye-eğitim malzemeleri, yaz okulu, atölye, gezi, kulüp, özel etkinlik vb. diğer hizmetler sayılabilir.

Anaokulumuzda çevrim içi veli bilgilendirme sistemi kullanılacaktır. Bu sayede veliler istediği anda öğrenci bilgilerine ve okula ulaşabilir.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredat Programı dışında birçok dalda Kulüp ve Atölye (Branş) çalışması olanaklarımız da bulunmaktadır.

Hakkımızda ayrıntılı bilgiyi www.mucitcocuklar.com  adresimizden alabilirsiniz.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yayınlanan, Gebe Veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla Emzirme Odaları ve Çocuk Bakım Yurtlarına Dair Yönetmeliğin13. Maddesine, istinaden bölgemizde çalışanları ve/veya üyeleri bulunan Firma/Oda/Kurum/Kuruluşlar tarafından bünyelerinde çalışanların 3-6 yaş Çocuklarının Eğitim/Öğretimi amaçlı hizmetleri için anlaşma ve iş birliği teklifleri almakta ve Eğitim İşbirliği Protokolleri düzenlemekteyiz.

*Firmanıza, 6331 Sayılı Kanun kapsamında çalışanlarınızın ilköğretim yaşını doldurmamış çocuklarının bakım, eğitim, öğretim vb. ihtiyaçlarının işveren tarafından karşılanması hakkında yükümlülüğünüz olan hizmetlerin, tarafınızca belirlenen hizmet türlerinde, Eğitim İşbirliği Protokolüne istinaden, İlan Edilen Ücret Tarifesi üzerinden net %40 oranında indirimli ücretler ile hizmet alma ve okulumuzca zaman zaman uygulanan kişi/süre kısıtlı indirimlerden kişi/süre kısıtı olmadan protokol süresince yararlanma olanağı sunuyoruz.

Ayrıca bedeli öğrenci velisi tarafından ödenmek üzere kulüp ve atölyelerimizden yararlanmak isteyen öğrencilerinize özel indirimler yapılabilecektir.

Tarafların haklarını net bir şekilde belirleyip hüküm altına alarak koruyan Eğitim İşbirliği Protokolümüzün örneğine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz

Firma Protokol Örneği Adresi

http://www.mucitcocuklar.com/Protokol/MCAPROTOKOL_FiRMA.pdf

Protokol örneğini incelediğinizde,

Hizmet Alan Taraf olarak firmanıza isteğiniz dışında yasal yükümlülük getirmediğini,

Protokol süresince öğrenci kaydının referansınız ile öğrenci velisince yapılacağını

Vereceğiniz referansın öğrenci velisinin çalışanınız olarak protokole istinaden kayıt yaptırabileceğini belgelemek için gerektiğini,

Protokol dâhilinde sadece 6331 sayılı Kanun’a göre yükümlü olduğunuz, firmanızca belirlenen ve sadece ödemek istediğiniz ücretlerin kapsandığını,

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışanlarınızın çocuklarının Bakım/Eğitim/Öğretim vb. ihtiyaçlarının işveren tarafından karşılanması konusunda yükümlü olduğunuz hizmetleri,

Firmanıza, aşırı mali yük getirmeyip firmanızın bütçesini zorlamadan, ekonomik zorlukların had safhada olduğu bu dönemde indirimli uygun/ekonomik ücretlerle yeterli kontenjan/kapasitede, sağlıklı, kaliteli, yüksek seviyede Okul Öncesi Eğitim/Öğretim Hizmeti satın alma olanağı vereceğini,

Bu sayede 6331 sayılı Kanun kapsamında yükümlülüklerinizi yerine getirirken çalışanınız ve çocuklarının eğitimi ile firmanızın bütçesine pozitif katkı olacağını göreceksiniz.

Yazımızı ve Protokol örneğini incelediğinizde Eğitim İş Birliği Protokolünün taraflar için yararlı olduğunu görüp işyeri ve çalışanlarının yararını gözeten yetkililer olarak anlaşmaya sıcak bakacağınızı düşünüyoruz

Sizinle de, istekleriniz doğrultusunda (usul ve mevzuata uymak kaydıyla) düzenlemeler uygulayarak Eğitim İş Birliği Protokolü yapmaya hazırız ve teklife açığız.

 

Eğer siz ya da bölgemizdeki temsilcilerinizle yüz yüze görüşme olanağı varsa bizzat gezip/görüp bilgi alarak,

Olanak yoksa isim ile iletişim bilgilerinizi belirterek telefon, e posta, whatsapp vb. kanallarla uzaktan Yeni Dönem Erken Kayıt dâhil tüm koşulları görüşüp en kısa sürede en uygun anlaşmaya varabilmek için sizi ya da bölgemizdeki temsilcilerinizi davet ediyoruz.

İsteğinizde yüz yüze görüşme için pandemi tedbirlerince öğrenci olmayan uygun gün ve saatlere randevu oluşturabiliriz.

 

Sevgi ve saygı ile Sağlıkla kalın.

Özel Mucit Çocuklar Anaokulu Yönetimi

Yetkili Mobil Tel: 505 096 80 86   

Yetkili E Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Okul E Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No: 115 Dikili/ İzmir   

Web Site: http://www.mucitcocuklar.com/ (Veri ve Ziyaretçi yoğunluğu nedeni ile yavaş açılabilir.) 

 

Etiket Anahtar

#okulunagüven #hijyen #dikili #anaokuludikili #dikilianaokulu #sağlık #maske #mesafe dikiliozelmucitcocuklaranaokulu #ozelmucitcocuklaranaokulu  #temizlikşart #temizlik #özader #anaokulu #kreş #Türkiye #izmir #okulöncesieğitim

Keywords, Anahtar Kelimeler

Mucit Çocuklar Anaokulu

Eğitim, ogretim, okul öncesi Eğitim, okul oncesi ogretim, Gelecege bir adim egitim ogretim, okul oncesi, anaokulu, kres anaokulu, kres, gunduz bakimevi, çocuk klubu, dikili anaokulu, dikilide anaokulu, dikili anaokulları, dikili okul oncesi, dikilide okul oncesi, dikili kres anaokulu, dikili çocuk klubu, www.anaokulu.dikili.tv, www.okul.dikili.tv, www.mucit cocuklar anaokulu, mucit cocuklar, 3 yas anaokulu, 3 yas okul oncesi, 3 yas okul oncesi anaokulu, 4 yas anaokulu, 4 yas okul oncesi, 4 yas okul oncesi anaokulu, 5 yas anaokulu, 5 yas okul oncesi, 5 yas okul oncesi anaokulu, 6 yas anaokulu, 6 yas okul oncesi, 6 yas okul oncesi anaokulu, geleceğe bir adim, Gelin bu hayatta ilk adımı birlikte atalım.

Etiketler, Tags, Etiket Bulutu

Mucit Çocuklar Anaokulu

Eğitim, ogretim, okul öncesi Eğitim, okul oncesi ogretim, Gelecege bir adim egitim ogretim, okul oncesi, anaokulu, kres anaokulu, kres, gunduz bakimevi, çocuk klubu, dikili anaokulu, dikilide anaokulu, dikili anaokulları, dikili okul oncesi, dikilide okul oncesi, dikili kres anaokulu, dikili çocuk klubu, www.anaokulu.dikili.tv, www.okul.dikili.tv, www.mucit cocuklar anaokulu, mucit cocuklar, 3 yas anaokulu, 3 yas okul oncesi, 3 yas okul oncesi anaokulu, 4 yas anaokulu, 4 yas okul oncesi, 4 yas okul oncesi anaokulu, 5 yas anaokulu, 5 yas okul oncesi, 5 yas okul oncesi anaokulu, 6 yas anaokulu, 6 yas okul oncesi, 6 yas okul oncesi anaokulu, geleceğe bir adim, Gelin bu hayatta ilk adımı birlikte atalım.